دستگيری سارقان دستگاه هاي مخابراتی به ارزش 250 ميليون تومان در مازندران

رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان مازندران، از شناسايي و دستگيري سارقان دستگاه‌هاي مخابراتي به ارزش 250 ميليون تومان خبر داد.
سرهنگ “احمدرضا رستمی” افزود:
در پي اعلام شکايت نماينده حقوقي شرکت ايرانسل عليه دو نفر به نام‌هاي “رحمان- ر” و “علي- الف” مبني بر سرقت دو دستگاه مخابراتي از سايت شرکت، موضوع در دستور کار اداره عمليات ويژه پليس آگاهی قرار گرفت.
رئيس پليس آگاهي استان مازندران، افزود: کارآگاهان با انجام اقدامات اطلاعاتي و تحقيقات گسترده پليسي رد يک دستگاه خودرو سواري پژو پارس را در زمان وقوع سرقت شناسايی کردند.
سرهنگ رستمي با اشاره به شناسايي مالک و راننده خودرو، افزود:
مظنون به سرقت پس از دستگيري در اظهارات خود، هرگونه ارتکاب سرقت را رد کرد و عنوان داشت، راننده پيمانکاري يکي از شرکت‌ها بوده و در امر جابجايي تکنسين‌هاي شرکت به شهرستان‌هاي مختلف فعاليت داشته است.
سرهنگ رستمی با بيان اين‌که برابر اظهارات اين فرد متهمان به سرقت شناسايي شدند، افزود: ماموران در عملياتي ضربتي و غافلگيرانه هر دو متهم به سرقت را دستگير و از آنان دو دستگاه مخابراتي کشف و ضبط کردند.
وي افزود:
متهمان در تحقيقات و بازجويي‌هاي فني پليس به سرقت شش دستگاه مخابراتي از سايت‌هاي مختلف شرکت ايرانسل و رايتل در شهرهاي “سمنان، دامغان، کياسر و ايزدشهر اقرار کردند.
سرهنگ رستمي خاطر نشان کرد:
متهمان که وسايل مسروقه را به ارزش 250 ميليون تومان در تهران به چند مالخر فروختهاند، با اقدامات اطلاعاتي و پليسي مالخران شناسايي و دستگير شدند.
رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان مازندران از اقدامات پليس در راستاي شناسايي و دستگيري ديگر اعضاي اين باند در سطح استان خبر داد و افزود :
متهمان دستگير شده پس از تشکيل پرونده به مرجع قضايي معرفي شدند.
منبع: ایستنا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *