کهکشانی از قطرات آب

آب، مایع حیات‌بخشی که سرچشمه‌ی زندگی و آبادانی است. زندگی بدون حضور این اکسیر جادویی، هیچ جلوه‌ای ندارد. حتی تصور دنیایی خشک و بی‌آب، غیرممکن است. بارش باران با هزاران قطره‌ی شفاف و زیبا، بیش از هر موسیقی دیگری شما را مجذوب خود می‌کند. اما در عین حال این قطرات، کهکشان‌های کوچکی هستند که زیبایی‌شان شما را افسون می‌کند، تنها اگر کمی از نزدیک‌تر به آنها بنگرید.

وقتی باران می‌بارد، قطرات شفافش همه‌ی دنیای اطراف ما را زیر بال و پر خود می‌گیرند. روی شاخ و برگ درختان، سبزه، گلبرگ‌های لطیف گل، شیشه‌ی پنجره و هر گوشه و کنار دیگری را که نگاه کنید، ردّی از آنها به چشم می‌خورد.

rose-drops-792x1024 طراوت و شادابی را که با خود به ارمغان می‌آورند، حال و هوای انسان را نیز عوض می‌کند. اما اگر کمی دقیق‌تر به آنها بنگریم، دنیاهای کوچک و بزرگی را می‌بینیم که در اطراف ما جان گرفته‌اند. کهکشان‌های زیبایی که از قطرات آب شکل گرفته و دنیایی جادویی و خیال‌انگیز را به وجود آورده‌اند.

dew

dew5عکاسی خوش ذوق در قالب تصاویری چند، سعی کرده گوشه‌ای از دنیای مخفی قطرات آب را به تصویر بکشد. “Joni Niemela” به لطف عکاسی ماکرو، این کهکشان‌های مسحور کننده را برای بازدیدکنندگان آثارش، به نمایش در آورده است.

در ادامه همراه شما به تماشای این مجموعه‌ی جالب توجه می‌نشینیم.

rain-drops-1 rain-drops-2 rain-drops-3 rain-drops-4 rain-drops-5 rain-drops-6 rain-drops-7 rain-drops-8 rain-drops-9 rain-drops10شما دنیای این کهکشان‌های نمناک، این سیارات کوچک شفافی که زندگی می‌بخشند را چگونه دیدید؟ اگر از دنیای قطرات آب لذت بردید، پیشنهاد می‌کنیم سری هم به دنیای شگفت‌انگیز قطرات آب زده و چشم‌انداز رویایی آنها را از زاویه‌ای دیگر نیز نظاره کنید.

منبع: زومیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.