Polaris Office؛ اپلیکیشنی قدرتمند برای ایجاد و ویرایش فایل‌های مایکروسافت آفیس در گجت‌های هوشمند

با گسترش نفوذ ابزارهای هوشمند به زندگی مردم، بسیاری از افراد به جای استفاده از کامپیوترهای شخصی، بسیاری از زمان خود را با گوشی‌های هوشمند و تبلت سپری می‌کنند. همین موضوع باعث شده تا نیاز به یک اپلیکیشن قدرتمند برای ایجاد و ویرایش فایل‌های آفیس، بیش از پیش افزایش یابد. Polaris Office یکی از بهترین و کاربردی ترین اپلیکیشن‌هایی است که در این زمینه می‌توان یافت.

مجموعه‌ی آفیس مایکروسافت، مدت‌ها است که یکه تاز میدان در بازار ابزارهای تولید و ویرایش محتوا بوده است. بسیاری از کسب و کارها و سازمان‌های مختلف، از مجموعه نرم‌افزارهای آفیس این کمپانی برای پیشبرد کارهای خود استفاده می‌کنند. اما تأخیر مایکروسافت در ارائه‌ی نرم‌افزارهای آفیس خود برای گوشی‌های هوشمند و تبلت، فرصت بزرگی را برای دیگر کمپانی‌ها به وجود آورد تا بتوانند حداکثر استفاده را از نبود غول نرم‌افزاری جهان در این بازار پر سود ببرند.com.infraware.office.link0.jpg

Polaris Office نام نرم‌افزاری قدرتمند است که به منظور ایجاد و ویرایش فایل‌های آفیس مایکروسافت مورد استفاده قرار می‌گیرد. شاید بتوان وجه تمایز این نرم‌افزار با سایر نرم‌افزارهای موجود برای کار با فایل‌های آفیس در گجت‌ها را حداکثر تعامل پلاریس با سری نرم‌افزارهای آفیس مایکروسافت دانست.

با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید انواع و اقسام فایل‌های ورد، پاور پوینت، اکسل و PDF را ایجاد و ویرایش نمایید. حتی می‌توانید فایل‌هایی را که قبلاً در کامپیوتر ایجاد کرده‌اید را توسط Polaris Office به بهترین شکل ممکن ویرایش کنید.

com.infraware.office.link1_1.jpg

فرمت‌های پشتیبانی شده در این اپلیکیشن عبارت‌اند از: DOC، DOCX، XLS، XLSX، PPT، PPTX، TXT و تولید فایل‌های PDF.

جدای از اینکه تمامی فایل‌های ایجاد و ویرایش شده در اپلیکیشن، به صورت کامل در اختیار شما هستند، می‌توانید تمامی فایل‌های مرتبط که بر روی حافظه‌ی دستگاه قرار دارند را نیز سریعاً پیدا کنید. این کار باعث می‌شود تمامی اسناد و مدارک شما در یک لیست ساده یافت شوند.

از نظر طراحی و گرافیک، می‌توان Polaris Office را یکی از بهترین اپلیکیشن‌های موبایل دانست. منوهای بزرگ، این امکان را برای کاربر فراهم می‌کنند تا بتواند کارهای خود را به سرعت و بدون اختلال در عملکرد انجام دهد. این موضوع خود را زمانی نمایان می‌سازد که بخواهید از این اپلیکیشن در گوشی‌های کوچک استفاده کنید. تقریباً می‌توان گفت که تمامی موارد موجود در منوهای این اپلیکیشن در اسرع وقت وظیفه خود را انجام می‌دهند و کمتر تأخیر دیده می‌شود.

همچنین  بسیاری از موارد کاربردی که در نرم‌افزارهایی مانند ورد، اکسل و پاور پوینت دیده می‌شوند، در Polaris Office نیز وجود دارند و می‌توانید از آن‌ها برای هر چه بهتر‌ کردن فایل محتوایی خود استفاده نمایید.

نسخه‌ی مخصوص اندروید این اپلیکیشن کاملاً رایگان است؛ در حالی که نسخه مخصوص ابزارهای مبتنی بر iOS، چیزی در حدود ۱۲ دلار قیمت دارد. اما تفاوت این دو نسخه مربوط به برتری‌هایی است که در نسخه‌ی مخصوص iOS دیده می‌شوند. به عنوان مثال ویژگی‌هایی نظیر پشتیبانی از تبلت آیپد، یکی از مواردی است که نمی‌توان مشابه آن را در مورد تبلت‌های اندرویدی پیدا کرد. زیرا نسخه‌ی مخصوص اندروید در بسیاری از تبلت‌ها، بلا استفاده بوده و عملکرد درستی را از خود به نمایش نمی‌گذارد.

com.infraware.office.link5.jpg

همچنین قابلیت‌هایی نظیر ویرایش بهتر و قدرتمند‌تر فایل‌ها و به اشتراک‌گذاری و استفاده از آن‌ها در سرویس‌های ابری مختلف نیز از جمله مواردی هستند که تنها در نسخه‌ی مخصوص iOS دیده‌ می‌شوند. البته می‌توانید در نسخه‌ی اندروید نیز تنها با سرویس دراپ‌باکس تعامل برقرار کنید.

لازم به ذکر است که نرم‌افزار Slide موجود در پلاریس که عملکردی نظیر پاورپوینت دارد، در زمان پخش اسلاید، قابلیت‌هایی نظیر نوشتن بر روی اسلاید و حتی نمایش نقطه‌ی لیزر بر روی آن را به نمایش‌دهنده می‌دهد که در نوع خود جالب است.

در پایان ذکر این نکته خالی از لطف نخواهد بود که تمامی اطلاعات شخصی کاربر در این سرویس، با استانداردهای AES-256bit و SSL رمزگذاری می‌شوند و اطلاعات شما نیز از گزند دیگران در امان خواهد بود.

این اپلیکیشن برای سیستم‌های عامل ویندوز، iOS و اندروید عرضه شده است.

دانلود نسخه‌ی ویندوز

دانلود از اپ استور اپل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.