با اپلیکیشن رسمی FIFA، جام جهانی را هوشمندانه تر دنبال کنید!

هر چه به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل نزدیک‌تر می‌شویم، شور و نشاط بیشتری بر فضای دوستداران این ورزش مفرح حاکم می‌گردد. در زمانه‌ای که ده‌ها میلیون نفر در سراسر جهان از گجت‌های هوشمند استفاده می‌کنند، فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) اقدام به تولید اپلیکیشن رسمی خود نموده است. در زوم‌اپ امروز به بررسی این اپلیکیشن خواهیم پرداخت.

بر هیچ کس پوشیده نیست که در بین فدراسیون‌های بین‌المللی ورزشی، فیفا جایگاهی ویژه و اختصاصی را از آن خود کرده است. در روزگاری که بسیاری از سازمان‌های ابر قدرت جهانی نمی‌توانند حتی به مذاکرات مستقیم با کشورها بپردازند، این فدراسیون به راحتی وارد کشورها می‌شود و با برگزاری جام‌های مختلف که مهم‌ترین آن‌ها جام جهانی فوتبال است، توجه میلیون‌ها و حتی میلیاردها نفر در سراسر جهان را به خود معطوف می‌کند.

اگر شما نیز یکی از طرفداران پر و پا قرص این ورزش هستید، اپلیکیشن رسمی فیفا که توسط این سازمان ساخته شده است را از دست ندهید.

unnamed1

می‌خواهید بدانید رتبه‌ی تیم محبوبتان در جدول رده‌بندی جهانی چند است؟ بازیکن مورد علاقه‌ی شما در فصل گذشته چند گل به ثمر رسانده؟ تاریخچه‌ی کاملی از تیم‌های ملی و باشگاهی را مشاهده کنید؟ تمامی این امکانات به همراه ده‌ها قابلیت دیگر را در این اپلیکیشن خواهید دید.

اپلیکیشن فیفا را می‌توان مرجع کامل تمامی رویدادها و حواشی فوتبالی دانست که کمتر وب‌سایت و اپلیکیشنی یارای رقابت با آن را دارد.

unnamed

پوشش کامل و لحظه به لحظه‌ی ۱۹۷ لیگ فوتبال معتبر جهانی از جمله لیگ برتر فوتبال کشور عزیزمان ایران، لیگ قهرمانان قاره‌ها و گل سر سبد آن‌ها، جام جهانی جزو مواردی هستند که به طور کامل در این اپلیکیشن بررسی می‌شوند. پوشش خبری زنده‌ی تمامی این رویدادها با این حجم عظیم از اطلاعات کاری است که تنها از عهده‌ی خود فیفا بر می‌آید.

اخبار مهم، تصاویر با کیفیت، فیلم و حتی پوشش ویدیویی زنده‌ی برخی مسابقات مهم از جمله مواردی هستند که می‌توانید در این اپلیکیشن پیدا کنید.

قطعا تماشای مسابقات فوتبال از تلویزیون لذت دیگری دارد، اما همراه داشتن اطلاعات کامل و بروز این ورزش در تمامی اوقات ویژگی‌ای است که نمی‌توان به سادگی از آن عبور کرد. چنانچه مایل به استفاده از این اپلیکیشن باشید، می‌توانید آن را از طریق لینک‌های زیر دانلود کنید.

Fifa App برای دو سیستم‌عامل اندروید و iOS ساخته شده که می‌توانید نسخه‌ی مناسب با دستگاه خود را دانلود نمایید:

دانلود از اپ استور اپل
منبع: zoomit.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.