چطور از کم شدن سریع اعتبار ایرانسل جلوگیری کنیم؟

یکی از دغدغه‌های مشترکان ایرانسل خلاص شدن از شر  خالی شدن سریع شارژ خط‌‌شان است. این درحالی است که ایرانسل راهکار آسانی برای این کار در نظر گرفته است که با آن تمامی کاربران به راحتی می‌توانند از شر عامل اصلی این کسر شارژ خلاص شوند. با ما همراه باشید تا از این راه حل با خبر شوید.

بسیاری از مشترکان ایرانسل که از سرعت بالای خالی شدن شارژ موبایل عذاب می‌کشند، دنبال دلیل خالی کردن بیش از حد شارژ موبایل خود هستند.

این کاربران فکر می‌کنند که این کسر سریع شارژ به خاطر استفاده از اینترنت یا مکالمه‌های خارج از شبکه‌ای است. در حالی که برای اینترنت از بسته استفاده کرده و میزان تماس‌شان بسیار کم است.

دلیل اصلی کسر سریع شارژ در خطوط اعتباری ایرانسل، پیامک سرویس‌های ارزش افزوده است که به عنوان مسابقه، باشگاه بینندگان یا باشگاه مخاطبان، اطلاع از قیمت، فال، سرگرمی یا بازی مشترکان در آن عضو می‌شوند.

عضویت در این پیامک‌های ارزش افزوده که از شارژ کاربران میزان مشخصی را کم می‌کند، اکثرا بدون اطلاع دقیق کاربر انجام می‌شود. به عنوان مثال مشترک در مسابقات خندوانه یا باشگاه بینندگان سریال کیمیا عضو می‌شود و بدون اطلاع از کسر شارژ در این سامانه‌ها عضو می‌شود.

برای حذف پیامک‌های ارزش افزوده در ایرانسل راهکار آسانی وجود دارد.

کافی است که عبارت انگلیسی STOP را به شماره ۸۲۸۲ ارسال کنید. پس از ارسال این گزینه، ایرانسل نام سامانه‌هایی که در آن عضور هستید را برای‌تان می‌فرستد تا آنها را حذف کنید.

اگر در سامانه‌ای عضو نباشید، پس از ارسال عبارت انگلیسی STOP به ۸۲۸۲، عبارت «شما مشترک هیچ سرویسی نیستید.» توسط ایرانسل برای شما ارسال می‌شود.

پس برای خلاص شدن از شر پیامک‌های ارزش افزوده کافی است عبارت انگلیسی STOP را به شماره ۸۲۸۲ ارسال کنید.

منبع: زومیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.